Kryefjala Logo

Partneri Ritës bëhet më shqiptar se vetë këngëtarja…

5 Maj, 2023 | 9:17 am

Rita Ora mori gjithë vëmendjen me fustanin e zi në Met Gala. Megjithatë jo më pak elegant dukej edhe burri i saj, regjisori i famshëm me origjinë nga Zelanda e Re.

Së fundmi, regjisori i “Thor” ka publikuar në Instagram disa fotografi nga paraqitja në ngjarjen më të madhe vjetore në industrinë e modës dhe në mesin e tyre shohim një foto ku ai bën simbolin e shqiponjës me duar.

Është shumë e qartë që ky inspirim duket se vjen nga gruaja e tij shqiptare me të cilën është lidhur tashmë në martesë.

IMG 1289

 

Të ngjashme