Kryefjala Logo

Para 18 vitesh në ekran, Jonida Vokshi zbulon si dukej!

1 vit më parë

Moderatorja Jonida Vokshi së fundmi është përzgjedhur si moderatore e Big Brother VIP Kosova. Por duket se sot është bërë mjaft nostalgjike dhe ka vendosur që të publikojë foton e parë në emisionin e parë që ka filluar.

Bëhet fjalë pikërisht për vitin 2004, ku Jonida Vokshi ka prezantuar krahë Ledion Liços, emisionin “Top Select”. Asokohe Jonida ka qenë vetëm 18 vjeç.

Mjaft e vogël, por mjaft simpatike.

42909DF0 BB5C 41D4 914A 38606422358C

Të ngjashme