Kryefjala Logo

Pamje nga vila ku do të zhvillohet dasma e Arbana Osmanit

6 muaj më parë

Arbana Osmani dhe Eduart Grisha do të celebrohen këtë fundjavë në Toskana të Italisë mes miqsh dhe familjarësh.

Ndonse ceremonia do të zhvillohet në kishën e veçantë pa tavan Abbey of San Galgano, ndërkohë që festa do të zhvillohet në një nga vilat e famshme të Toskanës, e cila quhet Tenuta Larnianone.

E vendosur pak jashtë Sienës, Tenuta Larnianone është një pronë familjare e cila ka prodhuar verë të mirë dhe ullinj që nga viti 1939 dhe përmban një sërë vilash të bukura. Pasuria përfshin 19 hektarë vreshta dhe 12 hektarë ullishte dhe është e vendosur në hijen e kodrave Chianti.

Të ngjashme