Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Pak para transmetimit direkt,Fifi kerkon te lere shtepine e Big Brother Vip

Sot Fifi dhe Graniti paten nje debat ne shtepine e Big Brother Vip dhe duhet thene se ishte i ashper.

Ndodhi qe menjehere pas sqarimit me Granitin,Fifi ka shkuar ne dhomen e rrefimit per te folur me produksionin.

Ne bisede e siper me Granitin,kengetarja nga Kosova ka treguar se ka kerkuar te largohet nga shtepia:“Kom lyp me u largu nga shtëpia.Nuk po mundem më me përballu, kërkova takim edhe me psikologen”, u shpreh Fifi.

Kujtojme se debati mes tyre lindi pasi Graniti kishte ngacmuar vajzat qe erdhen per tu rregulluar thonjte banoreve.

Mendoni se xhelozia e Fifit eshte e tepruar apo e ben per vemendje?Kush e di ..

Latest Posts

Don't Miss