Kryefjala Logo

Pak para fitores Besa Kokdhima pësoi një incident në skenë!

2 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme para se të shpallej fituese dhe përfaqësuese e Eurovizion, Besa Kokdhima ka pērformuar në skenën e Festivalit të Këngës.

 

Teksa këndonte ajo është penguar nga fustani i gjatë, por duket se shumë shpejt e ka marrë situatën në kontroll dhe ka vazhduar performancën.

Pa diskutim është duratrokitur nga publiku teksa e menaxhoi mjaft mirë situatën.

 

Të ngjashme