Kryefjala Logo

Pak orë para nisjes të Big Brother VIP 3 reagon Arbana Osmani: Suksese mikut tim të vjetër!

1 muaj më parë

Pak orë na ndajnë nga nisja e Big Brother VIP 3, e në këto momente Arbana Osmani nuk ka ngurruar ti urojë suksese Ledion Liços.

Ajo ka publikuar një kolazh fotosh nga Big Brother teksa e moderonte vetë e përbri shkruan:

“Sonte fillon aventura e BB Vip, një aventurë e jashtezakonshme televizive, pjese e se ciles kam patur fatin dhe privilegjin të jem per shume vite me rradhë.
Perjetë falenderuese dhe mirenjohëse Tanit që me zgjodhi atehere kur besim te une nuk kishte askush, dhe Lorit e Sares me te cilat vazhduam per dy vite t gozhdojme shqiptaret para ekranit per muai me rradhe duke bere bashke gjithe familjen.
Shume suksese sonte mikut tim te vjeter @mr.ledionlico i dhe gocave te mia @lorinamixha @kristina.mere @petrina.gorica, you’ll do great, as always!
E në fund faleminderit juve, ndjekësve te mi, per te gjithe vleresimin dhe dashamiresine karshi meje. Ju lexoj dhe ju shoh gjithmone. Ju dua”.

CB20B377 40FB 4A6A 8835 0D6312386A58

Të ngjashme