Kryefjala Logo

Pak kohë pas ndarjes,Rina Balaj në shoqërinë e një mashkulli tjetër

11 Shtator, 2022 | 4:36 pm

Pasi e konfirmoi vetë ndarjen nga reperi SinBoy,Rina Balaj shfaqet me një mashkull tjetër që nuk është i panjohur për publikun.

Bëhet fjalë për Andi Artanin,ish konkurentin e “Për’puthen” ku bujë bëri historia e tij me Jasminën.
Rina ka hedhur në Instastory një video me Andin protagonist dhe shkruan:
“Erdha të mësoj se çfarë duhet të porosis në sushi” dhe ka etiketuar Andin,i cili e ka ripostuar në profilin e tij.

B9DF9B54 30D6 48A3 A09F A1BF79D64461

Të ngjashme