Kryefjala Logo

Pak ditë para lindjes, ish banorja e BB VIP Kosova zbulon emrin e vajzës

16 Nëntor, 2023 | 3:52 pm

E ftuar në emisionin ‘Live From Tirana’, këngëtarja dhe ish-banorja e “Big Brother Vip Kosova” Gigliola Haveriku, ka folur rreth periudhës së shtatzënisë.

“Unë sot kam ardhur 2 persona. Jam 8 muaj e 2 javëshe shtatzënë, çdo gjë është e vështirësuar për mua këtë periudhë, të flesh gjumë është e vështirë, të hash është vështirë. Fëmija që po pres është vajzë dhe shpresoj të jetë Bricjap”.

Pyetjes nëse ka menduar një emër për vajzën, këngëtarja iu përgjigj:

“Nuk e di nëse është keq ta them, por kemi menduar Izabel dhe Iza shkurt. E kisha qejf si emër që e vogël, nëse do kisha një vajzë. Gjyshja, mezi po pret dhe i them se më duket sikur po ta bëj ty gocën dhe jo vetes

Të ngjashme