Kryefjala Logo

Pajtohen Bora dhe Donaldi, reagon Atdheu!

2 vite më parë

Rikujtojmë se kohë më parë Kryefjala.com ka zbuluar disa foto të Atdheut me Borën, ku dhe u përfol për një marrëdhënie të mundshme mes tyre. Por tani më që u publikuan videot e Donaldit dhe Borës, ka ardhur edhe reagimi i Atdheut.

“Kam qenë i pari që e kam parashikuar këtë gjë dhe më vjen mirë për ta nëse janë bashkuar. E kam dit që Beatrix ka qenë viktima.”- ka thënë Atdheu për Abc e Pasdites.

Më tej ai ka treguar se është në një lidhje të re dhe shumë i lumtur për këtë.

Të ngjashme