Kryefjala Logo

Dikur u zunë, por ç’ka ndodhur sot mes Arjola Demirit dhe Atdheut?

25 Prill, 2022 | 10:54 pm

Pak kohë më parë Atdheu dhe Arjola Demiri prishën miqësinë mes tyre, ku Kryefjala.com zbuloi asokohe se kishte qenë për shkak të Arjolës. Por mesa duket marrëdhënia mes tyre është rregulluar.

Ata vendosën atëhere mos ruanin miqësinë as në rrjetet sociale, ku tashmë ata janë rikthyer sërish. Arjola dhe Atdheu e ndjekin njëri tjetrin në Instagram e duket se marrëdhënia është rregulluar.

Rikujtojmë se në Big Brother Atdheu u shpreh se e kishte mikeshë prej shumë vitesh dhe se kishin marrëdhënie të mirë. Epo na bëjet qejfi pra që tashmë gjërat janë në rregull.

4DA883B5 1372 4420 AB76 6A09E3026296

2B9674DC 75E2 4424 BD8D 4780EF9E1612

Të ngjashme