Kryefjala Logo

Pa filtra pa grim, Adelina Tahiri jep një mesazh të fortë!

1 vit më parë

Të gjitha vajzat janë të fiksuara pas filtrave dhe fotove të bukura. Ndonse Adelina Tahiri ka vendosur të jap një mesazh shumë të rëndësishëm.

Ajo ka dalë në një video pa filtra e pa grim ku thotë: Përshëndetje të gjithëve, mirëmëngjesi dhe pse mua dita me ka nisur par dy orëve. Unë vendosa të dal sot pa grim, pa filter dhe vendosa të them dicka që kam gjithë këto kohë që e mendoj… Jo të gjithë jemi të përkryer pa make up dhe pa filtra por qëllimi është që ne ta duam veten ashtu sikur jemi. Unë po shikoj shumë vajza të reja të cilat janë të obsesionuara pas instagramit dhe dukjes së tyre.

Mos harroni që instagrami nuk duhet të jetë inspirim për gjeneratat e reja… Ne në Instagram postojmë atë çfarë ne duam që të tjerët të shohin, nuk na bie ndërmend për telefonin në momentet kur ne jemi keq. Kështu që unë dua vetëm të motivoj vajzat e reja dhe të gjithë të tjerët dhe t’ju them se jo të gjithë jemi të përkryer por duajeni veten ashtu siç jeni… Ju dua shumë!”

1212B51C 47B1 497B A375 1D56D28D72C4

Të ngjashme