Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Pa filtra e pa photoshop, Loredana nuk njihet!

Loredana eshte nga ato vajza te showbizit qe rri e kuruar deri ne detaj. Pervec grimit, filtrat dhe photoshopi e bejne ate te duket nje yll.

Por si cdo njeri edhe ajo ka momentet e saj qe nuk eshte shume ne forme. Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video e Loredanes ku shfaqet pa asnje filter dhe mund te themi se nuk njihet.

Ajo duket kaq ndryshe, gjithesesi vete ajo se ka patur problem qe ta publikoje.

Latest Posts

Don't Miss