Kryefjala Logo

Oriola Marashi surprizon me talentin e “fshehtë”

15 Gusht, 2022 | 5:28 pm

Oriola Marashi është një modele mjaft e dashur dhe shumë e bukur. Madje mund të themi se dallon qartë nga vajzat e tjera të showbizit si shkak i formave të saj të veçanta. Por duket se Oriola paska një tjetër talent.

Teksa ndodhet në Venecia, në një performancë me piano zëri i Oriolës na ka lenë pa mend, por duhet të kujtojmë se Oriola ka përfunduar shkollën për kanto e sigurisht që eshtë shumë e talentuar.

Ndonse nuk ka provuar deri tani të realizoj një këngë, Oriola duhet ta mendojë seriozisht këtë gjë.

Të ngjashme