Kryefjala Logo

Oriola Marashi në një lidhje?!

18 Nëntor, 2022 | 11:05 am

Një foto e fundit në “Instastory-n” e Oriola Marashit na lë të kuptojmë se mos ndoshta modelja seksi ka nisur një romancë të re. Marashi ka postuar disa trëndafila të kuq gjatë një darke dhe të gjithë e dimë që trëndafilat në këtë ngjyrë simbolizojnë dashurinë.

Futbollisti Eros Grezda, ka qenë shpesh kryefjala e mediave rozë për shkak të romancës me modelen e Oriola Marashi. Por tani futbollisti i njohur duket se po shijon romancën me një tjetër bukuroshe si Ajsel Abazi me të cilën duket se lidhjen e ka serioze dhe familjare.

Kështu që edhe Oriolës tani nuk i mbetet gjë tjetër veçse të shohë përpara.

9771AA60 27FB 408C BACF E0D38FDD5EE4

Të ngjashme