Kryefjala Logo

Oriola Marashi në krahët e djalit të këngëtarit Andrea Bocelli

30 Tetor, 2023 | 10:02 pm

Oriola Marashi është një ndër vajzat më të bukura dhe modelet më të suksesshme shqiptare.

Prej kohësh tashmë ajo bashkëpunon me Guess. Oriola ka publikuar në Insta story fotot me djalin e këngëtarit të famshëm italian Andrea Bocelli, duke i shoqëruar postimet me këngën e tij “Cuando me Enamoro”.

Ndërkohë që modelja ka falenderuar Matteo Bocelli duke e falenderuar për artistin që është dhe që e ka bërë të ndihet mjaft mirë me prezencën e tij.

FED3B1B3 D6F9 41E8 B92D 5200615223B2

B9163FCE 39B4 4251 B6D8 255CBED7070D

Të ngjashme