Kryefjala Logo

Oriola Marashi dëshirën e saj të ditëlindjes nuk e mendoi për vete po për këtë mashkull…

19 Mars, 2023 | 9:29 am

Oriola Marashi ka festuar mbrëme me miqtë e saj të ngushtë ditën e saj të lindjes. Në momentin kur ka fryrë qiririn modelja seksi nuk ka menduar një dëshirë për veten por për mikun e saj të ngushtë, Alban Ramosaj.

”Ishalla Albani shkon në Eurovision”, mendoi me zë të lartë Oriola, ndërsa Albani e ka ripostuar storyn duke shkruar “U pa puna vitin që vjen”…

Nuk e dimë nëse e dini por thuhet se dëshirat që mendohen me zë të lartë nuk realizohen, por le të mos bëhemi supersticiozë dhe ta inkurajojmë Albanin të garojë përsëri në festival.

58AAB092 CCA4 4280 95B1 9A9A12F5E1A3

Të ngjashme