Kryefjala Logo

Ori Nebiaj opinioniste e Big Brother VIP Albania 3?

7 Janar, 2024 | 8:16 pm

Mbrëmjen e sotme gazetarët Olti Curri, Andi Vrapi, Fatma Haxhialiu, Altin Berisha kanë zhvilluar një video live në Instagram.

Teksa kanë biseduar për opinionistët e BB VIP 3 ata kanë konfirmuar Arbër Hajdarin. E në anën tjetër, Andi ka thënë se po flistet që do të jetë Ori Nebiaj. Teksa Olti menjëherë ka thënë se mund t’ja u kenë çuar ndërmend ata me liven e kaluar, teksa përmendën Grida Dumën si opinioniste.

Ata kanë lidhur figurat e Orit dhe Gridës bashkë, teksa kanë rikujtuar dhe faktin se mandatin e Gridës në Parlament e ka marrë sërish Ori.

Të ngjashme