Olti Curri zbulon mesazhin qe i la Romeo- Donaldit tek 20 mije lekeshi!

7 muaj më parë

Mbremjen e djeshme teksa Donaldi me Romeon nderruan veshjet ai gjeti nje 20mije leksh ne xhepin e pantallonave.

Menjehere filluan aludimet se Romeo i ka lene nje mesazh ne ate 20 mij leksh. E pas kesaj ne nje postim plot humor ka reaguar edhe Blogeri Olti Curri.

“Ekskluzive, zbulohet mesazhi per Donaldin ne 20 mije lekshin qe gjeti ne xhep”- shkruan ai dhe me tej vazhdon me humor te tregoje mesazhin.

“Donald kur te vish merr nje qumesht dhe 6 veze se do bej pastice. Merri dhe Trikses nje pakete se po ben hekurin dhe nuk zbret dor. B”

Kush e mori vesh le ta marre, nga kush ka ardhur ky mesazh!

Të ngjashme