Olti Curri thyen shkopin ne Opinion, Blendi Fevziu: “Me le pa shkop”

2 vite më parë

Shkopi i Blendi Fevziut i cili e perdor ne emision eshte bere shume i famshem edhe ne rrjet. Por blogeri Olti Curri sapo e la pa shkop- sic edhe u shpreh vete Fevziu.

Mbremjen e sotme teksa po diskutonin ne Opionion per videot e Bashes, Kryemadhit dhe Rames nese ato jane strategji PR apo video te momentit, Blendi ka thene se fotot dhe videot neper plazhe apo teksa lahen ne dimer ne Sarande kane me shume sukses sesa fotot apo videot e takimeve zyrtare.

Olti ka then se foto apo momente te tilla behen lajm dhe flitet gjithe diten per to. “Njelloj si te cohem une sot te thyej shkopin tend, neser do te flitet gjithe diten per te”- ka thene Olti.

“E thyen?”- E ka pyetur Fevziu dhe kaq ka mjaftuar qe Olti te cohej dhe te thyente shkopin.

Nje moment ky i cili ka shkaktuar mjaft te qeshura ne studio dhe jo vetem.

Të ngjashme