Kryefjala Logo

Olti Curri rikthehet në ekran? Ja ku do e shohim

23 Maj, 2022 | 12:29 pm

Olti Curri ndonse është mjaft aktiv në rrjetet sociale, është shkëputur paksa nga ekrani. Por duket se një rikthim po vjen.

Nëpërmjet një postimi në story blogeri ka zbuluar se do të jetë pjese e jurisë “Netët e klipit shqiptar”, një event i cili prej vitesh zgjedh dhe jep çmime këngëtarëve më në zë dhe jo vetëm.

Ndonse mund të themi se Olti është personi i duhur në çdo juri që bën pjesë dhe mund të themi se është i vetmi në showbiz që u vjen hakut të gjithve!

D30D8F40 0E41 4030 8815 34568A46E641

Të ngjashme