Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Olti Curri permbledh Meridianin: Vazhdon punon pa pagese e merret me kalorsin!

Blogeri Olti Curri ben cdo here batuta te ndryshme ne lidhje me banoret e BB VIP. Disa merren miqesisht e me humor nga ata e disa si puna e Meridianit nuk dine ku ta nxjerrin inatin qe jane jashte shtepise!

Teksa ne BB VIP improvizohej Fiks Fare, Olti ka bere nje postim ku shkruan: “Tani u ngrit niveli i humorit ne standart TV Tirana 2000”.

Por duket se kjo i ka djegur shume Meridianit, i cili e ka ripostuar e shkruan:

”Te pakten ne jemi ne TCH, nuk kemi kapur krevatin e shtepise!”

Mesa duket Meridiani harroj qe sapo e kapi krevatin mendon se eshte ende brenda ne shtepi.

E sigurisht qe Olti nuk ja ka pertuar aspak, e shkruan;

”Vazhdon te punoje pa pagese e merret me kalorsin pse i varen kembet. Ti nuk je ne Top, por Topi te perdori si top llastiku e talli topet me ty. Tani ulu me Sheilen dhe Palomen e beni shtiza.”

E pra Meridian sapo i je futur nje lufte tw humbur, keshtu qe merr shtizat me mire!”

Latest Posts

Don't Miss