Saturday, January 29, 2022

Latest Posts

Olti Curri ne kerkim te VIP-ave te vertete, takon ikonen e televizionit shqiptar

Blogeri Olti Curri ka publikuar ne Instagram nje video me ikonen e televizionit shqiptar Ketrin Gjoca, teksa ka qene i ftuar ne emisionin “Rudina”.

Ne videon me te ai thote se gjithmone eshte ne kerkim te VIP-ave te vertete.

“Kudo flitet je VIP, s’je VIP, une jam gjithmone ne kerkim te VIP-ave te vertete dhe i gjej ato sic eshte rasti i Ketit”- thote blogeri.

”A qenkam”- ja kthen Ketrin duke qeshur. Kujtojme se Ketrin Gjoca ka qene nje nder figurat embleme te radio televizionit shqiptar dhe gjithmone ne cdo dalje televizive te saj shoqerohet me shume dashuri!

 

Latest Posts

Don't Miss