Kryefjala Logo

Olti Curri detyron Ana Kabashin dhe Getinjon të thonë të vërtetën

10 muaj më parë

Pak ditë më parë opinionisti i Big Brother VIP Kosova Olti Curri ka publikuar një foto të Ana Kabashit dhe Getinjos në studio. Ku ka patur lumë komentesh e madje në rrjet është parë kimia mes tyre.

Olti Curri i ka pyetur haptazi për perceptimin publik dhe komentet Online, për të kuptuar nëse mes tyre ka ndonjë ndjenjë. Por Getinjo ka treguar se ata janë miq të mirë, kolegë e madje po bëjnë edhe këngë. Sipas Getinjos miqësia e tyre është 10 vjeçare, por ai ja plasi: “Ana ka qejf Mozzikun”.

Kaq ka mjaftuar që Ana të ngacmohet në studio, nga moderatorët Jonida dhe Alaudin, gjë të cilën ajo e ka pohuar duke thënë se i pëlqen Mozzik.

Pra, Olti na ndihmoi të hiqnim gjithë kureshtjen për raportin e tyre.

Të ngjashme