Kryefjala Logo

Olta merr mesazhin special nga bashkëshorti: Vdes për ty!

15 Mars, 2023 | 6:14 pm

Ditën e sotshme banorët e BB VIP kanë marrë mesazhe nga ndjeksit e tyre. Por një nga më të veçantët ka qenë ai i bashkërshortit të Olta Gixharit.

“Je dhurata ime më e bukur! Të kam jetën time dhe vdes për ty! Dhe boll me ftesa për Valencia se skemi hotel. Dhe thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty pa ardh dita të futet dhe Amari! Të puth shumë. Dori”- shkruan ai.

Mesazh ky që duket se e ka bërë me krahë Oltën!

6A084249 6E97 47C0 9C44 B629B590C6A4

Të ngjashme