Olta Gixhari reagon pas daljes nga Big Brother, vijon edhe me nominimet jashtë shtëpisë…

6 muaj më parë

Olta Gixhari vendosi të largohej nga shtëpia e Big Brother me dëshirën e saj dhe sot ka postuar fotot e saj të para në Instagram, sigurisht me djalin e saj Amar.

”Gjithë bota ime në një foto. Dashuria e Amar dhe ajo që kam marrë nga ju këto ditë ma ka mbushur shpirtin plot dhe më ka bërë të besoj se asnjëherë nuk je gabim nëse ndjek rrugën e zemrës”…

Gixhi nuk ka ngurruar të bëj batuta edhe me lojën e Big Brother duke thënë se këtë herë do të nominoj bashkëshortin e saj Dorin, i cili nuk ja ka bërë siç duhet fotot…

Olta ndodhet ende në Tiranë dhe ka vendosur të kalojë kohë me djalin dhe partnerin e saj. Këtë informacion e ka dhënë sot në një emision radiofonik motra e saj, Gerta Gixhari.

A68DFE6E 1E49 4510 92A8 DE9D28AC529D

FA433C39 4DC2 4DA1 BA1E 4B585B03BF51 7FCBEA18 D2CB 4857 98C9 0A10B63C14DE

Të ngjashme