Kryefjala Logo

Olta Gixhari konfirmon shtatzëninë: Jam në pritje të ëmbël!

2 muaj më parë

Disa kohë më parë u përfol në media se Olta Gixhari është shtatzënë. Ndonse Bora e ka komplimentuar në DWTS, ku shprehej se i ka rënë shumë nur.

Teksa Olta është ngritur në kēmbë ka treguar se është shtatzënë: Jam në pritje të ëmbël dhe ku më bukur se sot që mund ta ndaja këtu.

Më tej ajo ka treguar se nuk ka zbuluar ende gjininë por do të donte shumë që të ishte vajzë. Urime Olta!

30FA8BE2 F925 4DEC 90BD 32F53622E084

Të ngjashme