Kryefjala Logo

Olta Gixhari kapet me telefon në dorë, por gjithesesi nuk dorëzohet

18 Gusht, 2022 | 12:48 pm

U kap me telefon në dorë dhe mendja shkon se dikush është kapur nga policia duke i dhënë makinës dhe me sytë nga telefoni, por jo.
Aktorja e mirënjohur Olta Gixhari ndodhej në jug të Shqipërisë në plazh teksa një person i afërt i është afruar te shezlongu ndërkohë që bukuroshja po merrej me telefonin.

Ajo nuk është gjendur e surprizuar sepse dihet që ka një super marrëdhënie me kameran dhe ka filluar të pozojë në disa shkrepje shumë sensuale që më pas i ka publikuar.
Elementi që vëmë re është se Olta ka harruar të mbyllë atë që po shihte në telefon dhe shumë komentues kanë zmadhuar foton kureshtarë për të mësuar që çfarë po shikonte në celularin e saj bukuroshja e Durrësit.

2130B731 8EB1 495F BB70 A43D485FFAE0

283766E7 6490 47AD 89B9 B3A925FB76F3

Të ngjashme