Kryefjala Logo

Olta Gixhari flet për dhuratat që shkëmben me partnerin: “Nuk jemi si çiftet e tjera”

9 Gusht, 2022 | 8:12 pm

Aktorja bukuroshe Olta Gixhari jeton prej vitesh në Spanjë, sepse aty jeton edhe njeriu i saj i zemrës. Megjithatë ajo nuk harron të jetë e pranishme në Shqipëri sidomos në periudhë festash e pushimesh. Gixhari ishte e ftuar në “Pushime on Top”, ku foli për vendet e shumta që ka vizituar dhe duke e veçuar Spanjën si destinacionin e saj të preferuar.

”Unë dhe partneri im nuk jemi tipa dhuratash me pako me fjongo. Pasioni jonë janë udhëtimet dhe restorantet. Dhe dhuratat më të mira të njëri-tjetrit janë restorantet. Kam zbuluar restorantin më të mirë të mishit hajde shkojmë ta vizitojmë”, ka thënë Olta

Madje ditëlindjen e saj të fundit ajo e festoi në një nga restorantet më të famshëm dhe më të shtrenjtë të Puglias.

Video min 50:48

Të ngjashme