Kryefjala Logo

Olta Gixhari flet për bashkëshortin; Po të ishte tjetër do kishte prishur familjen!

17 Janar, 2024 | 1:57 pm

E ftuar së fundmi në emisionin ‘Ndryshe’ në ‘Top Albania Radio’, Olta Gixhari ka shprehur disa fjalë zemre dhe falenderim për bashkëshortin e saj. Sipas Oltës, nëse dikush tjetër do të ishte krah saj, nuk do të kishte mbështetjen sikur e ka prej Dorit.

“Falënderoj shumë bashkëshortin tim. Ai është një hero! Jo vetëm që ka përballuar urrejtjen që unë pata gjatë kohës së ‘BBV’, por dhe të gjitha lajmet e shëmtuara që kanë dalë për mua.

Po të ishte ndonjë bashkëshort tjetër mund të kishte prishur edhe familjen”, u shpreh Olta.

Të ngjashme