Kryefjala Logo

Olta Gixhari është e bindur: Unë jam fituesja e Big Brother!

12 Janar, 2023 | 2:06 pm

Olta Gixhari është futur me synime të qarta në “Big Brother Vip”. Aktorja është e vendosur që do ta fitojë ajo këtë edicion të dytë të Big Brother Vip. Sot duke folur me Bjordin, i cili po e përjeton për herë të dytë këtë eksperiencë, Olta artikuloi qartë që e sheh veten fituese të këtij reality.

“Do të të coj deri në finale”, i ka thënë Bjordi Oltës ndërsa kjo e fundit u shpreh se, “zemër nuk llogaritet finalja unë do fitoj”.

Deri në momentet që flasim Oltës duket se i kanë dalë parashikimet, të gjithë kundërshtarët e saj më të mëdhenj brenda shtëpisë tani janë jashtë saj. (Dhe këtu e kemi fjalën për Zhaklinën dhe Gentin).

EDB77664 3031 403B A6A4 87C348F9543E

Të ngjashme