Kryefjala Logo

Olta Gixhari e kujdesshme në daljet televizive. Por dyshimet mbeten

2 muaj më parë

Rreth dy muaj më parë Kryefjala hodhi dyshimet për një shtatzëni të mundshme të Olta Gixharit pas daljes të saj publike në premierën e filmit në Tuz. Gjë për të cilën shkruante edhe Iconstyle sipas burimeve të saj e konfirmonte.

Por sigurisht që derisa ta shohim apo Olta të reagojë, ne ngelemi me dyshime. Sepse në daljet e saj televizive e kryesisht në DWTS Olta ka qenë shumë e kujdesshme me veshjet e saj.

Ajo është veshur plot stil dhe mjaft sensuale, aq sa mund të kamuflohet edhe thjesht me disa kilogram më tepër, gjithësesi edhe pse Olta ja ka dalë më së miri të tregohet e vëmendshme me veshjet ne prap kemi dyshime…

 

D4117F72 62D3 4E40 8068 477DA665F9B2 82F7AB3F 9FB9 4CE9 BD83 02CD63FF91CE E0EA9B12 D4E6 4C99 8E20 067F9C8C9DD0 05684F86 ADBC 42CA B631 89652E03A023

Të ngjashme