Kryefjala Logo

Olta dhe Maestro bëhen bashkë dhe kanë këtë mesazh

8 muaj më parë

Olta Gixhari dhe Armando Kllogjeri u bënë miq falë rulotit ku u detyruan të qëndronin në fillim të Big Brother Vip.
Në fakt edhe epitetin “Maestro” ishte Olta ajo që ja vuri dhe mbeti si emri i tij i ri brenda dhe jashtë shtëpisë.

Të dy patën ulje ngritjet e veta ku shpesh ishin bashkë e shpesh të ndarë me Maestron i cili rrinte edhe me Luizin edhe me Oltën.
Me të dalë ai nga shtëpia,u shpreh se shpresonte ta fitonte Olta BBV,por edhe Olta e la lojën disa javë pas tij.

Jashtë ata janë takuar dhe kanë darkuar bashkë duke postuar foto dhe dërgojnë mesazhin:”Ju falenderojmë shumë për videot e bukura që na dedikoni mua dhe maestros! Ju duam shumë!”

055DD8E4 8B58 44A0 A4C5 7D2FC9DAC44E

Të ngjashme