Kryefjala Logo

Olsi uron i fundit partneren dhe jep arsyen e çuditshme!

1 vit më parë

Mbrëmjen e djeshme partnerja e aktorit Olsi Bylyku, Egli Tako ka festuar ditëlindjen. Ndonse aktori ka vendosur të jetë i fundit në listën e urimeve të saj.

Ai ka publikuar një foto në story ku përbri shkruan: “Gëzuar ditëlindjen shpirt! Po të uroj ditëlindjen i fundit sepse çdo ditë ti meriton të jesh e lumtur. Të dua”

Mund të na i shpjegoj dikush çfarë ka dashur të thotë? Apo Olsi thjesht harroi, duke qenë se datat nuk janë pika më e fortë e meshkujve.

8C18BAB7 C93E 4736 860C FE293F039E8F

Të ngjashme