Kryefjala Logo

Olsi tha se në filmin e tij të dytë do të jetë pjesë një këngëtare ndërkombëtare dhe ne e kuptuam se për kë bëhet fjalë…

5 muaj më parë

Filmi “Policë për kokë” i Olsi Bylykut duket se do të ketë një vazhdimësi dhe xhirimet pritet të nisin nga vjeshta. Por ai bëri me dije se pjesë e kastit do të ishte dhe një artiste shqiptare që po e zhvillon karrierën ndërkombëtarisht. Por nuk përmendi emra dhe na ndihmoi me lokacionet ku do të xhirohej filmi, Berlin dhe Dubai. Atëherë me një rregull të thjesht i bie që aktore në film do të jetë Loredana, se Dua Lipa, Rita Ora apo Bebe Rexha e Ava Max i kanë shumë të ngjeshura axhendat për të qenë pjesë e produksioneve filmike shqiptare.

Të ngjashme