Olsi Bylyku e krahason të dashurën me këtë personazh publik shqiptar

2 muaj më parë

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një nga çiftet e reja të showbizit shqiptar. Të dy kanë realizuar edhe duetin e tyre të parë sepse Egli mesa duket e ka marrë seriozisht çështjen e muzikës. Por Olsi e krahason partneren e tij me moderatoren, Klea Huta. Ai mendon se të dyja vajzat kanë shumë ngjashmëri me njëra-tjetrën.

“Klea Olsi mendon që ne ngjajmë”, shkruan Egli në këtë foto dhe përgjigjia e moderatores ka qenë pohuese…

Po juve ju ngjan me Klean? Se ne na duket si motra e Xhensilës?!

 

Të ngjashme