Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Olsi Bylyku baba per here te pare?”Po pres..”

Aktori i humorit Olsi Bylyku prej disa vitesh tashme eshte ne nje marredhenie me Egli Tako.

Te dy jane shume te ndjekur dhe te dashur nga publiku dhe kurioziteti i njerezve qe i ndjekin eshte gjithmone i larte.

Se fundmi Egli ka zhvilluar nje bisede me ndjekesit ne instagram ku ka rrefyer se kte periudhe i flihet shume gjume.Epo kaq u desh,po pate neps ose gjume,ne Shqiperi eshte shtatzani e sigurt.

“Më duket se po pret një beb. Ndoshta prandaj të vjen gjumë”, shkruan një ndjekese.

Latest Posts

Don't Miss