Kryefjala Logo

Olsa shkon (me Arianin) tek Donaldi dhe flet për Borën… Po Ori?!

1 vit më parë

Olsa Muhameti ka qenë sot e ftuar tek binjakët Romeo dhe Donald Veshaj. Edhe pse “Përputhen” e ka tashmë prezantuesen e saj, Ori Nebijajn, Olsa ka zgjedhur të shkojë vetë e ftuar në program dhe pas saj direkt në intervistë ishte opinionisti, Arjan Konomi.

Megjithatë Olsa nuk mund mos të përmendte në program edhe Borën. Kur Romeo tha se ajo dhe Donaldi ishin veshur të dy njëlloj, ajo u shpreh se përveç kësaj rastësisë në look ajo dhe Donaldi kishin dhe një tjetër të përbashkët, Borën. Po Ori?!

Autorja e programit nuk e përmendi në asnjë moment prezantuesen e re të programit të saj, por edhe kjo e fundit duket se nuk i ka kushtuar aspak vëmendje programacionit të Top-Channel, por u ka sugjeruar ndjekësve të saj të shohin Netflix.

20CEFD59 62AC 48EF 9AA7 A4037E8AD3D2

 

Të ngjashme