Ok ndodhi serisht.Fifi i rikthehet debatit pas mbremjes se Post Big Brother Vip

9 muaj më parë

Nje jave pas mbylljes se spektaklit Big Brother Vip,u lajmerua se do te kete edhe 3 puntata te tjera ku me gjithe ish-banoret ne studio do te flitet per te gjitha gjerat qe ndodhen ne shtepi.

Nje nga me te zjarrtat qe zorr se do e harroj njeri eshte edhe ajo e Fifit ku gjate Prime-it i rane te fiket.

Edhe pse video ndodhet kudo ku kap interneti,Fifit nuk i ka pelqyer qe ato pamje jane ritransmetuar edhe njehere per syte e publikut.Kujtojme qe mbremjen e djeshme ajo la studion(çudi e madhe) me pretendimin se nuk ndihej mire.

Pak ore me pare ka shkruar nje story ku me te veten sqaron situaten..edhe njehere!

Ja ku e drejtoi edhe njehere gishtin nga produksioni.

“Sa llafe llafe” thote nje kenge e Dafines dhe eshte i vetmi tekst qe na vjen ndermend tani.

Nese ka vertet dicka qe fshihet mes produksionit dhe atyre qe ishin pjese e formatit,le te thuhet njehere e mire ose ne te kundert hesht se ben me shume “Bella figura”

 

Të ngjashme