Kryefjala Logo

Oferta e kripur e Albano Bogdos për vajzat

30 Qershor, 2022 | 4:46 pm

Aktori i humorit Albano Bogdo,nuk është gjithnjë pjesë e lajmeve rozë pasi qarkullon në rrjet më së shumti për batutat e tij(domosdo brenda profesionit)

Së fundmi e shohim aktiv në TikTok dhe videoja e tij e fundit po bën xhiron e rrjetit.
Albano ka postuar një video ku ndodhet me pushime dhe shkruan:
“Kush të dojë,gocë kuptohet,unë këtu jam gjithë fundjavën.Të gjitha të paguara përveç 700€ që do paguajë për kënaqësinë e të ndenjurit me mua”

Të ngjashme