Kryefjala Logo

Nusret publikon foton e Luana Vjollcës dhe sapo na zbuloi vendodhjen e saj!

24 Gusht, 2022 | 11:23 am

Kur vjen fjala tek Nusret të gjithëve na kujtohet hedhja e famshme e kripës tek mishi. Një ndër kuzhinierët më të famshëm në botë i cili ka hapur një rrjet restorantesh në vendet më in.

Mbrëmjen e djeshme Luana Vjollca ka vendosur të darkojë në një nga restorantet e tij. Por para udhëtimit Luana u kërkoi ndjekësve që të zbulonin ku do shkonte, e mesa duket ja zbuloi Nusret.

Ai ka publikuar një foto të Luanës në Insta Story, e në fotot pasardhëse zbulon që ndodhet në ishullin e famshëm grek Mykonos. Pra mesa duket moderatorja shqiptare, pas pushimeve në Sicili ka udhëtuar drejt Mykonos.

2889AD74 CF37 4A28 BCE3 7CB91CF5C880

Të ngjashme