Kryefjala Logo

Nuk t’a besoni se sa kushton ora që Marina mban në dorë…

23 Shtator, 2023 | 4:49 pm

Marina Vjollca ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Javën e Modës në Milano. Në eventin e fundit moderatorja dukej shumë elegante me një fustan vishje, doreza të zeza dhe taka ngjyrë “nude”. Por look-un e saj e kishte plotësuar me një orë me çmim marramendës. Ora që Marina mban në dorë është Palmiero dhe kushton 190.000 Euro. Ora luksoze e vendosur dorezat e zeza e ka bërë edhe më klas look-un e saj.

IMG 7412

Të ngjashme