Nuk priti as 24 ore Melisa para se te kerkonte rikthimin me Andin

9 muaj më parë

Dje me nje postim ne InstaStory,Melisa na beri me dije se historise se saj me Andin i kishte ardhur fundi.

“E penduar deri ne pike te fundit..” ishin disa nga fjalet qe ajo shkruajti.

Fshiu cdo foto me Andin,nuk e ndiqte me ne Instagram dhe kapakun ja vuri Andi kur beri te njejtin veprim duke e hequr nga lista e ndjekesve ne Instagram.

Mesa duket(dhe sic parashikuam) Melisa nuk priti dot as 24 ore perpara se te pendohej dhe te kerkonte nje rikthim tek Andi.

Serisht me nje Instastory ne Instagram ajo postoi nje foto ku shihet nje vajze duke qare dhe shkruan:”Mbase jam pak impulsive,me fal per fjalet e gabuara qe te thashe vetem pse isha me nerva”

Zera te tjere thone se Melisa po pergatitet te nxjerre nje tjeter kenge dhe bashke me Andin kane “sajuar” kete ndarje per publicitet.

E besoni ju?Se ne,jooo fare as qe behet fjale!

Të ngjashme