Nuk ndalon Amosi ndaj Luizit:”Krisu tashi ti dhe ajo putana jote”

2 muaj më parë

Nga mali i dajtit ku artisti Amos do merrte e do kërcënonte dhe do shantazhonte Luizin, kaluam në “Ishalla digjet dhe pishina të kishte benzinë,jo ujë”

Në Prime,Amosi shet moral,pretendon nivel artistik dhe kulturor.
I thotë Oltës:”Ça të bëjmë,me këta na kanë futur”
Me siguri harron çfarë thotë vetë dhe sigurisht që produksioni nuk është aty për t’ja kujtuar por për t’ia fshehur sa më mirë.

Por,kush ka TikTok e njohin shumë mirë personazhin e famshëm Andrea,i cili gjithmonë sjell video dhe momente pikante,me humor dhe ironi.
Së fundmi ai ka shpërndarë një pjesë ku duket se Amosi ka debatuar me Luizin dhe kur ky i fundit largohet,Amosi thotë:”Krisu tashi ti dhe ajo putana jote”

Kujtojmë që edhe pak më parë,i përplasi Nitës derën në fytyrë sepse nuk po përballonte dot mjaullimat e maces që Vëllai i madh ja futi në shtëpi dhe ai nuk duhej të reagonte.
Që edhe kjo video denigruese ndaj Kiarës që e paralelizon me një të përdalë rruge nuk do dali në Prime ne e dimë..
Ky “artisti” ka hyrë me rol antagonisti?
Ndiqni videon:

Të ngjashme