Kryefjala Logo

Nuk mund të mungonte urimi i Donaldit në ditëlindjen e Borës!

9 Janar, 2024 | 12:13 pm

Moderatorja  shqiptare Bora Zemani feston sot 32 vjetorin e saj. Urimin e parë e ka marrë nga partneri i saj, Donald Veshaj.

Ai ka postuar një foto të Borës në InstaStory, duke bërë një dedikim të shkurtër, por shumë të bukur:
“Për ty botën”.

Bora dhe Donaldi kanë udhëtuar drejt një vendi me borë për të festuar ditëlindjen e moderatores.

 

AB0B7B06 E2A0 459D 8E24 732148E2AF5E

Të ngjashme