Kryefjala Logo

Nuk kemi nevojë për “barbie-t” e botës ne kemi tonat…

5 muaj më parë

Për filmin më të ri “Barbie” me protagoniste një nga biondet më seksi në botë Margot Robbie, po flet një botë e tërë. Filmi pritet të shfaqet në kinema në 21 korrik dhe është një nga ngjarjet më të rëndësishme botërore. Por duke marrë shkas nga ky film ne vumë re se edhe në showbizin shqiptarë ka disa “Barbie” (më të pakta në numër) që janë shumë simpatike dhe që kanë një ngjashmëri shumë të madhe me kukullat e famshme bionde. Ja disa prej tyre:

IMG 3666 IMG 3668 IMG 3670 IMG 3671 IMG 3673 IMG 3674

IMG 3669

 

Të ngjashme