Kryefjala Logo

Nuk ka më vend për dyshim! Bora sapo konfirmoi lidhjen me Donaldin?

6 Qershor, 2022 | 11:53 am

Kryefjala.com zbuloi rikthimin e dyshes Bora Donald e menjëherë pas kësaj reagimi i tyre ka qenë ajo që prisnim më së shumti. Ndonse Donaldi në emisionet e tij nuk ka lënë episod pa përmendur Borën, ajo nga ana tjetër ka qenë disi e rezervuar.

Së fundmi, në Tik Tok po qarkullon një video teksa Bora ka dalë shëtitje me djalin dhe qenin, por nuk është qeni i saj, është i Donaldit. Kjo na bën të mendojmë se i është rikthyer jetesës me të.

Ndonse vetë ajo vazhdon ti qëndrojë larg kësaj teme, tani më nuk kemi pikë dyshimi!

668B4F97 6798 4809 A38E 307C3681A5E7

Të ngjashme