Kryefjala Logo

“Nuk jam vajzë për një natë”, Shqipja bën deklaratën e fortë

14 Nëntor, 2023 | 5:36 pm

Shqipe Hysenaj ka qenë një nga banoret më të komentuara së fundmi në ‘Big Brother Vip Kosova 2’, kjo për shkak të dinamikave dhe lojës që ka zgjedhur për të konkurruar banorët e tjerë.

Shpesh e kemi parë të përfshihet edhe në debate dhe përplasje të forta, të cilat Blerandos nuk i kanë pëlqyer.

Por me të përfunduar ‘Prime’, duket sikur Shqipja është detyruar të japë një shpjegim për gjithë situatën e krijuar me të. Në një bisedë me Adrin ajo ka thënë se nuk është vajzë që mund të përfundojë me këdo.

“Unë nuk jam shumicë, unë jam një person që gjendet një herë në jetë dhe një person që është i rrallë, dhe i’a di vetes time, prandaj unë nuk mundem të përfundojë me këdo”, është shprehur Shqipja.

Të ngjashme