Kryefjala Logo

“Nuk jam ndjerë kurrë si grua”Billie Eilish humbet miliona fansa pasi zbulon se i pëlqejnë femrat

5 Dhjetor, 2023 | 8:40 am

Këngëtarja Amerikane,Billie Eilish ka pranuar se është biseksuale në kopertinën e “Variety Power of Women”. Ajo tha se tërhiqet seksualisht nga gratë.

“E kam bërë këtë për një kohë të gjatë dhe thjesht nuk kam folur. Është emocionuese për mua sepse mendoj se njerëzit nuk e dinin, kështu që është mirë që ata e dinë.Nuk jam ndjerë kurrë si një grua apo femër”, tha Billie megjithëse e identifikon veten si “ajo”.-tha Eilish

Kjo deklaratë e saj nuk është pritur mirë mesa duket nga shumë fansa të cilët kanë klikuar butonin “Unfollow” duke humbur shumë ndjekës por duke fituar të tjerë që e komplimentojnë dhe mbështesin për guximin e të dalurit hapur përpara botës.

Të ngjashme