Nuk i ndahet shpirti nga Don Xhon, ja ç’ka bërë këtë herë Ariana

1 muaj më parë

Historia mes Don Xhonit dhe Ariana Lirey-t është kthyer në një telenovelë të vërtetë.

Një herë bashkohen, po aq shpejt ndahen. Kur janë të ndarë sërish i dërgojnë sinjale njëri-tjetrit. Sidomos modelja ruse, siç ka bërë edhe së fundmi.

Në një Instastory teksa ka treguar se po ‘gdhend’ një tatuazh në trupin e saj, në sfond dëgjohet kënga e artistit ku vetë ajo është protagoniste.

809EF8FD 593C 4158 9E5E 6F44F41FFCD2

Të ngjashme