Kryefjala Logo

Nuk flisnin prej vitesh! Irma dhe Eranda Libohova na habitën me veprimin e fundit

10 Nëntor, 2023 | 4:13 pm

Disa javë më parë përmes një InstaStory motrat Libohova konfirmuan ribashkimin e tyre pas pesë vitesh që nuk flisnin.

Së fundmi Irma ishte protagoniste e “Këngë Moj”, ndërsa në një moment në skenë ajo ftoi motrën e saj Erandën për të performuar së bashku me të.

Vajzat dukeshin mjaft të lumtura teksa këndonin së bashku, duke krijuar kështu një atmosferë magjike që i kishte munguar publikut shqiptar për një kohë kaq të gjatë.

Të ngjashme